Tóth-Szőllősi Zsófia erős Kisgazda vezetőnk Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében

Fotó: KPE

A Kisgazda Polgári Egyesület gyulai országos gyűlésén és gazdatalálkozóján Tóth-Szöllősi Zsófiával, a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei szervezetünk vezetőjével, Kisgazda harcostársunkkal is beszélgettünk arról, hogy miért fontos az Egyesület számára, miért csatlakozott a közösségünkhöz.

Zsófia elmondta, hogy édesapja, Dr. Szöllősi Kálmán az alapítótagok között volt, így ő maga is ebben a szellemiségben nőtt fel. Férjével, szintén Kisgazda társunkkal, Tóth Istvánnal együtt három gyermeket nevelnek, családi gazdaságot működtetnek, és mindennapi munkájukkal a helyi értékek megőrzésére, valamint a jövő nemzedék példamutató nevelésére törekednek.

Szavai jól mutatják: a Kisgazda Polgári Egyesület közössége a család, a hagyomány és a jövő iránti felelősségvállalásra épül.

Tóth-Szőllősi Zsófia és Tóth István idén áprilisban vették át a stafétabotot, vették át a Kisgazda Polgári Egyesület Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei szervezetének vezetését Fekete Ferenctől, aki a múltban szorosan együtt dolgozott Dr. Szőllősi Kálmánnal az Egyesületben. Erre mondják, hogy Családban marad 🙂

Nagyon örülünk Tóth-Szőllősi Zsófia és Tóth István komoly szerepvállalásának Egyesületünk életében. Sok sikert kívánunk Nekik, számíthatnak ránk, számíthatunk egymásra.

Fotó és videó: KPE