
Elkészült a Sipos Márton Sportuszoda Szekszárdon!
Az átadón részt vett és beszédet mondott Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke is, aki többek között hangsúlyozta: „Egy közösség számára adunk át egy teret, mert a sport az, ami összehozza az embereket!”

Hajrá Szekszárd! Hajrá Tolna Vármegye!
Forrás: Süli János Facebook oldala




