
Áldott az Isten, akihez termékeny talajért, bőséges termésért, csendes esőért és a szántó-vető ember munkájának gyümölcséért imádkozunk. Szálljon áldás hazánkra, vele minden polgártársunkra!
Magyarországon a Mi igazi erőnk a magyar földhöz, a gazdákhoz és hagyományainkhoz való hűségünkben rejlik.
Az okostelefonok, a mesterséges intelligencia, a bármikor bármilyen távolságra történő elérhető utazások, a kétségtelenül csodálatra méltó technikai innovációk világában nem árt emlékeztetni magunkat, hogy az életet, az élelmet mégis a föld és azt ezt megművelő ember munkája adja.
Ezért is volt fontos szeptember elején a Kisgazda Polgári Egyesület gyulai országos gyűlése és gazdatalálkozója. Felemelő, meghitt, örömteli időtöltés volt Mindannyiunk számára!
Bort, Búzát, Békességet!
Erdős Norbert, elnök




