Felemelő, meghitt és örömteli találkozásunk volt Gyulán, a Tündérkertben

Fotó: KPE

Áldott az Isten, akihez termékeny talajért, bőséges termésért, csendes esőért és a szántó-vető ember munkájának gyümölcséért imádkozunk. Szálljon áldás hazánkra, vele minden polgártársunkra!

Magyarországon a Mi igazi erőnk a magyar földhöz, a gazdákhoz és hagyományainkhoz való hűségünkben rejlik.

Az okostelefonok, a mesterséges intelligencia, a bármikor bármilyen távolságra történő elérhető utazások, a kétségtelenül csodálatra méltó technikai innovációk világában nem árt emlékeztetni magunkat, hogy az életet, az élelmet mégis a föld és azt ezt megművelő ember munkája adja.

Ezért is volt fontos szeptember elején a Kisgazda Polgári Egyesület gyulai országos gyűlése és gazdatalálkozója. Felemelő, meghitt, örömteli időtöltés volt Mindannyiunk számára!

Bort, Búzát, Békességet!

Erdős Norbert, elnök