
A kormány 30 millió forintot különített el a Száraz-ér rehabilitációjának tervezésére, ami javítja a vízmegtartást, mérsékli az aszálykárokat és védi a környezetet.
Az Apátfalva–Mezőhegyes közötti, közel 50 km-es öntözőcsatorna Dél-Magyarország egyik legfontosabb vízellátó útvonala, amely folyamatos korszerűsítést igényel.
Célunk: megőrizni és okosan hasznosítani a vizet – a gazdák, a természet és a jövő generációi érdekében.
Forrás: Kisgazda Polgári Egyesület Facebook oldala




