
Az Európai Parlament megszavazta, hogy fizetni kellene az öntözővízért a magyar gazdáknak is.
A Kisgazda Polgári Egyesület támogatja a kormányt, hogy a magyar gazdák ingyen kapják az öntözéshez szükséges vizet.
A magyar termelők kiváló minőségű élelmiszert tesznek asztalainkra, segítsük munkájukat minden lehetséges módon.
Együtt erősek vagyunk.
Bort, Búzát, Békességet!
Forrás: a Kisgazda Polgári Egyesület Facebook oldala
kpe




