Erdős Norbert KPE elnök: gazdaellenes EP döntés a Tisza párt közreműködésével

Az Európai Parlament megszavazta, hogy fizetni kellene az öntözővízért a magyar gazdáknak is.

A Kisgazda Polgári Egyesület támogatja a kormányt, hogy a magyar gazdák ingyen kapják az öntözéshez szükséges vizet.

A magyar termelők kiváló minőségű élelmiszert tesznek asztalainkra, segítsük munkájukat minden lehetséges módon.

Együtt erősek vagyunk.

Bort, Búzát, Békességet!

Forrás: a Kisgazda Polgári Egyesület Facebook oldala

kpe