Dr. Paál Sándor – Kisgazda társunk – méltó elismerést kapott

Mindannyian szívből gratulálunk!

Dr. Paál Sándor (PhD), a Kisgazda Polgári Egyesület most elköszönő országgyűlési munkacsoporti munkatársa, a KPE Országgyűlési Munkacsoportjának a kabinettitkára. – A kép forrása: saját fotó

Néhány megható köszöntést közzé teszünk:

Kedves Sándor! Őszinte szívből gratulálok a Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetéshez! Ez a rangos elismerés méltó visszajelzése annak a több évtizedes, elkötelezett és magas színvonalú munkának, amelyet az Országgyűlés jogalkotási tevékenységének támogatásában, valamint az egyetemi oktatásban végeztél. Barátként külön öröm számomra, hogy munkásságodat most ilyen kiemelkedő módon ismerték el. Büszkeség és példamutatás mindannyiunk számára az a szakmai igényesség, szerénység és kitartás, amellyel hivatásodat gyakoroltad. Kívánom, hogy ez az elismerés hozzon számodra további örömöt, és adjon új lendületet a jövőbeli terveidhez is. Szeretettel és tisztelettel: Annus István

GRATULÁLOK Sándor a Kitüntetéshez a Harci Diófa Csárdából Vitéz Nagy Lajos

kpe