
Év végi országos gyűlést tartott a Kisgazda Polgári Egyesület, ahol Kövér László, az Országgyűlés elnöke is velünk volt. Több mint 300-an gyűltünk össze, amely erőt adó, megerősítő találkozás volt.
A közgyűlés világossá tette: a következő időszak és a 2026-os választás tétje a béke, a biztonság és a nemzeti jövő.
Erdős Norbert, elnök




